Pokecík pro elitku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokecík pro elitku

Pokecík pro čeřenišťskou elitku
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nové fórum pro Čeřenišťáky

Goto down 
+4
Jiricka
Ája
Oldovka
Skippka
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyWed Feb 21, 2007 1:17 am

Ahojky, tak jsem po vzoru Tatranu založila toto fórum. Až s tím rozdílem, že je jakésy "soukromé" a slouží k dorozumívání mezi námi Čeřenišťáky... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Feb 23, 2007 10:33 pm

jituš pomooooc ja se tady v tom nevyznám!!!!! Oldovka
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySat Feb 24, 2007 1:17 am

Petruš nejni na tom nic těžkýho. Prohlížet témata už jsi zmákla, dát odpověď (postreply) taky. Nic jinýho snad nejni potřeba. Hlasovat to zmákneš... Fotogalerie nefunguje.... Takže v ní taky nic... lol! Péťo ty jsi technický typ ty to zmánkeš!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySat Feb 24, 2007 6:16 pm

Ani to nejnií celkem moc složitý..jenom se umět zorientovat Cool
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Feb 25, 2007 2:12 pm

A co mám říkat já, která to administrovala. je to česko anglický a to je docela sranda afro
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 02, 2007 10:05 pm

Zkouším, jestli se mi uložil obrázek. farao
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 02, 2007 10:22 pm

No vidíš Elí jseš šikovná Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Merlinka
Remonta
Remonta
Merlinka


Poeet p?íspivku : 382
Age : 31
Registration date : 28. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 02, 2007 10:49 pm

á mě se taky uložil... Laughing šohaj ve své normálí poloze... lol!
Návrat nahoru Goto down
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: =)   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 04, 2007 8:52 pm

Máme všichni krásný obrázky=)ale ted to nežije na wz.cz když máme tohle=) flower
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 04, 2007 8:58 pm

Kamca napsal:
Máme všichni krásný obrázky=)ale ted to nežije na wz.cz když máme tohle=)

Ale uznej, že tohle je lepší....a přehlednější Nové fórum pro Čeřenišťáky 151159
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 04, 2007 9:27 pm

KlaraMachy napsal:
Kamca napsal:
Máme všichni krásný obrázky=)ale ted to nežije na wz.cz když máme tohle=)

Ale uznej, že tohle je lepší....a přehlednější Nové fórum pro Čeřenišťáky 151159

A hlavně lepší komunikace!!!
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyWed Mar 07, 2007 12:31 pm

Uf, už to relativně zvládám, jituš ty mi dáváš, já sem antitechnickej typ co se týče počítače Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyWed Mar 07, 2007 2:42 pm

Jitko, jedna taková malá připomínka. Kdybys mohla zařídit, aby se ty příspěvky řadily od nejstaršího po nejmladší. Díky Cool
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyWed Mar 07, 2007 3:21 pm

Jiricka napsal:
Jitko, jedna taková malá připomínka. Kdybys mohla zařídit, aby se ty příspěvky řadily od nejstaršího po nejmladší. Díky Cool
Já teda nevim, ale tohle mi nevadí... Pokud zjistíš, jak se to řekne anglicky, tak se pokusím... Pokud to tak vadí. lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: =)   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 09, 2007 12:03 pm

Skippka napsal:
Jiricka napsal:
Jitko, jedna taková malá připomínka. Kdybys mohla zařídit, aby se ty příspěvky řadily od nejstaršího po nejmladší. Díky Cool
Já teda nevim, ale tohle mi nevadí... Pokud zjistíš, jak se to řekne anglicky, tak se pokusím... Pokud to tak vadí. lol!
poptám se bratra=)tren by to mohl vědět=)
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 09, 2007 4:56 pm

Kamca napsal:
Skippka napsal:
Jiricka napsal:
Jitko, jedna taková malá připomínka. Kdybys mohla zařídit, aby se ty příspěvky řadily od nejstaršího po nejmladší. Díky Cool
Já teda nevim, ale tohle mi nevadí... Pokud zjistíš, jak se to řekne anglicky, tak se pokusím... Pokud to tak vadí. lol!
poptám se bratra=)tren by to mohl vědět=)

Jseš hodná, že to pro mě uděláš.Nové fórum pro Čeřenišťáky 738397
Návrat nahoru Goto down
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: =)   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyTue Mar 13, 2007 4:34 pm

nechápu,jaktože se tu někdo nevyzná=)vždyt je to hezké přehledné a primitivní=)seš šiklka jíto=)
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyTue Mar 13, 2007 6:48 pm

Kamca napsal:
nechápu,jaktože se tu někdo nevyzná=)vždyt je to hezké přehledné a primitivní=)seš šiklka jíto=)

Kamčo, jak vidíš, je možný, aby se tu někdo nevyznal, páč ne všichni jsou tak chytrý a počítačově zdatní, tak se mi nesměj!!!! Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyTue Mar 13, 2007 7:43 pm

Oldovka napsal:
Kamca napsal:
nechápu,jaktože se tu někdo nevyzná=)vždyt je to hezké přehledné a primitivní=)seš šiklka jíto=)

Kamčo, jak vidíš, je možný, aby se tu někdo nevyznal, páč ne všichni jsou tak chytrý a počítačově zdatní, tak se mi nesměj!!!! Crying or Very sad

Klidek Péťo,určitě sem nikdo poprvý nepřišel a už tady byl jako doma..no ale komunikaci s náma zvládáš dobře Nové fórum pro Čeřenišťáky 738397
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyThu Mar 15, 2007 3:53 pm

Ája napsal:
Oldovka napsal:
Kamca napsal:
nechápu,jaktože se tu někdo nevyzná=)vždyt je to hezké přehledné a primitivní=)seš šiklka jíto=)

Kamčo, jak vidíš, je možný, aby se tu někdo nevyznal, páč ne všichni jsou tak chytrý a počítačově zdatní, tak se mi nesměj!!!! Crying or Very sad

Klidek Péťo,určitě sem nikdo poprvý nepřišel a už tady byl jako doma..no ale komunikaci s náma zvládáš dobře Nové fórum pro Čeřenišťáky 738397

mno aspoň odpovídat dokážu, ale fotky tam nedostanu Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptyFri Mar 16, 2007 12:18 am

Oldovka napsal:
Ája napsal:
Oldovka napsal:
Kamca napsal:
nechápu,jaktože se tu někdo nevyzná=)vždyt je to hezké přehledné a primitivní=)seš šiklka jíto=)

Kamčo, jak vidíš, je možný, aby se tu někdo nevyznal, páč ne všichni jsou tak chytrý a počítačově zdatní, tak se mi nesměj!!!! Crying or Very sad

Klidek Péťo,určitě sem nikdo poprvý nepřišel a už tady byl jako doma..no ale komunikaci s náma zvládáš dobře Nové fórum pro Čeřenišťáky 738397

mno aspoň odpovídat dokážu, ale fotky tam nedostanu Crying or Very sad

To já taky ne..ale to se jednou poddá!Neboj lol!
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySat Mar 17, 2007 7:18 pm

Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.Nové fórum pro Čeřenišťáky 872822
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 18, 2007 2:12 pm

jjj, všechno nejlepší zuzance k narozeninám sunny sunny sunny
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 18, 2007 9:11 pm

Oldovka napsal:
jjj, všechno nejlepší zuzance k narozeninám sunny sunny sunny

JJ.taky se přidávám ke gratulantům..i když jsem ti Zuzanko popřála už po Míšovi po telefonu... lol! Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky EmptySun Mar 18, 2007 10:59 pm

Ode mě má v pokojíčku schovaný dáreček. Jináč Zuzanko všechno nejlepčeší. Exclamation Ať Tě poslochají koníci, děti a taky Jiřík lol!

Mám Tě moc ráda!!!!!!!!!!!! Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512 Nové fórum pro Čeřenišťáky 244512
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Sponsored content





Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nové fórum pro Čeřenišťáky   Nové fórum pro Čeřenišťáky Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nové fórum pro Čeřenišťáky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokecík pro elitku-
Přejdi na: