Pokecík pro elitku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokecík pro elitku

Pokecík pro čeřenišťskou elitku
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Dneska se mi stalo...

Goto down 
+5
Merlinka
KlaraMachy
Ája
Kamca
Skippka
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptySun Mar 11, 2007 8:04 pm

Tak my jsme dneska trénovali a vymýšleli docela akční čtverylku na JUJU hry lol!
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 12, 2007 5:31 pm

Ája napsal:
Tak my jsme dneska trénovali a vymýšleli docela akční čtverylku na JUJU hry lol!

No to jsem slyšela - holky z naší školky... alespoň co se mě týče;)
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 12, 2007 11:20 pm

KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Tak my jsme dneska trénovali a vymýšleli docela akční čtverylku na JUJU hry lol!

No to jsem slyšela - holky z naší školky... alespoň co se mě týče;)

Jo!To jedeš ty..ale my(já,pája,zuzka,eliška J.)-jedeme naše marfušy lol! Jenom trochu akční sestavu lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 13, 2007 12:32 pm

Ája napsal:
Jo!To jedeš ty..ale my(já,pája,zuzka,eliška J.)-jedeme naše marfušy lol! Jenom trochu akční sestavu lol! lol!

To jsem taky slyšela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: =)   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 13, 2007 4:39 pm

ájo ty jsi musela v první třídě vypadat jako andílek=)Blondatý kudrnatý vlasy mají andělé=)
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 13, 2007 7:48 pm

Kamca napsal:
ájo ty jsi musela v první třídě vypadat jako andílek=)Blondatý kudrnatý vlasy mají andělé=)

Copak?!Heduš vyprávěla co jsem v pondělí řikala o stylu mojich rodičů česat mě alá Elvis?? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 13, 2007 7:50 pm

Teda to bylo když jsem byla malinká!!Teď se samozřejmě češu sama!!! lol! Jo a jestli to byla Heduš tak tý teda už taky nic řikat nebudu!Všechno hned vykecá dál!! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 13, 2007 10:25 pm

Ája napsal:
Teda to bylo když jsem byla malinká!!Teď se samozřejmě češu sama!!! lol! Jo a jestli to byla Heduš tak tý teda už taky nic řikat nebudu!Všechno hned vykecá dál!! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033

Momentálně jsi nám to vykecala ty Dneska se mi stalo... - Stránka 2 911522
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyWed Mar 14, 2007 5:16 pm

KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Teda to bylo když jsem byla malinká!!Teď se samozřejmě češu sama!!! lol! Jo a jestli to byla Heduš tak tý teda už taky nic řikat nebudu!Všechno hned vykecá dál!! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033

Momentálně jsi nám to vykecala ty Dneska se mi stalo... - Stránka 2 911522

No tak nač to dál tajit když by se to za chvíli všichni dozvěděli od někoho jinýho..takhle to máte hned z první ruky.
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptySat Mar 17, 2007 7:21 pm

Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.flower


Naposledy upravil dne Mon Mar 19, 2007 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptySun Mar 18, 2007 9:17 pm

Jiricka napsal:
Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.flower

Ježiš my víme Eliško že Zuze přeješ všechno nej a tohle vyznání lásky(všude blahopřání) už opravdu přesvědčí i ty co někdy pochybovali lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 8:22 pm

Ája napsal:
Jiricka napsal:
Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.flower

Ježiš my víme Eliško že Zuze přeješ všechno nej a tohle vyznání lásky(všude blahopřání) už opravdu přesvědčí i ty co někdy pochybovali lol! lol!

No já nevim... měla by to ještě VÍCE ZVÝRAZNIT! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 911522 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 907682 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 151159
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 8:30 pm

A hádejte co se mi dneska stalo? To neuhodnete Very Happy Od poloviny května jsem bohatá! queen Ale kolik neřeknu, ještě byste mě okradli - utratit to dokážu sama lol!
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 10:28 pm

KlaraMachy napsal:
A hádejte co se mi dneska stalo? To neuhodnete Very Happy Od poloviny května jsem bohatá! queen Ale kolik neřeknu, ještě byste mě okradli - utratit to dokážu sama lol!
Japato? Kde vezmeš koruny? Já ci taký Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 11:16 pm

KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Jiricka napsal:
Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.flower

Ježiš my víme Eliško že Zuze přeješ všechno nej a tohle vyznání lásky(všude blahopřání) už opravdu přesvědčí i ty co někdy pochybovali lol! lol!

No já nevim... měla by to ještě VÍCE ZVÝRAZNIT! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 911522 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 907682 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 151159

ta velikost už je lepší nebo ne?
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 11:17 pm

Jiricka napsal:
KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Jiricka napsal:
Zuzka má plnoletiny my máme přání jediný, štěstí, zdraví, štěstí, zdraví hlavně to zdraví.flower

Ježiš my víme Eliško že Zuze přeješ všechno nej a tohle vyznání lásky(všude blahopřání) už opravdu přesvědčí i ty co někdy pochybovali lol! lol!

No já nevim... měla by to ještě VÍCE ZVÝRAZNIT! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 911522 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 907682 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 151159

ta velikost už je lepší nebo ne?

já to raději zkusím ještě trošičku poupravit Dneska se mi stalo... - Stránka 2 35561
Návrat nahoru Goto down
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyMon Mar 19, 2007 11:19 pm

Tak je mi to moc líto děvčata, ale bohužel větším písmem to nejde. Bublina PS: budete si muset na velikost písma stěžovat u Jitky.albino
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 12:19 am

Vám nejde zvětšovat písmo? Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 12:31 am

Skippka napsal:
Vám nejde zvětšovat písmo? Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033

Jitko klid to jenom Eliška tady něco experime lol!
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 12:33 am

Takže abyste věděli tak my jsme se dneska se Samíkem úplně na konci krásného tréninku krásně natáhli a napapali písečku!! lol! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 107564 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 957434
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 9:59 am

Ája napsal:
Takže abyste věděli tak my jsme se dneska se Samíkem úplně na konci krásného tréninku krásně natáhli a napapali písečku!! lol! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 107564 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 957434

Mno jo... už jsi dlouho neslítla co? =o)
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Jiricka
Dvouroček
Dvouroček
Jiricka


Poeet p?íspivku : 208
Age : 35
Registration date : 24. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 3:37 pm

Skippka napsal:
Vám nejde zvětšovat písmo? Dneska se mi stalo... - Stránka 2 68033

ale jde, neboj ale jenom na 29
Návrat nahoru Goto down
Pája
Roček
Roček
Pája


Poeet p?íspivku : 104
Registration date : 25. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 6:33 pm

KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Takže abyste věděli tak my jsme se dneska se Samíkem úplně na konci krásného tréninku krásně natáhli a napapali písečku!! lol! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 107564 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 957434

Mno jo... už jsi dlouho neslítla co? =o)

Kláro nech si kydy, dyk z toho má otřes mozku a vykloubenou nohu, jo a nesmim opomenout špinavý oblečení. Pak tam celou dobu chodila a ohmatávala všechny části těla a nemohla uvěřit, že žije. Vyrážka
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 8:11 pm

Pája napsal:
KlaraMachy napsal:
Ája napsal:
Takže abyste věděli tak my jsme se dneska se Samíkem úplně na konci krásného tréninku krásně natáhli a napapali písečku!! lol! Dneska se mi stalo... - Stránka 2 107564 Dneska se mi stalo... - Stránka 2 957434

Mno jo... už jsi dlouho neslítla co? =o)

Kláro nech si kydy, dyk z toho má otřes mozku a vykloubenou nohu, jo a nesmim opomenout špinavý oblečení. Pak tam celou dobu chodila a ohmatávala všechny části těla a nemohla uvěřit, že žije. Vyrážka

No Pájo!Zase to tak nedramatizuj.Nohu jsem si odrupla pak nazpátek a ta hlava byl jen takový šok po pádu..Hm ale to oblečení bylo nejhorší teda lol! lol! Jo a Klárko abych nezapomněla ono zase se jednou proletět neuškodí lol! :lol!:Ale teda ještě helma chudák má další šrám..mno ještě nějaký čas snad vydrží...
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 EmptyTue Mar 20, 2007 11:39 pm

Mimochodem myslim že hůř vypadala ta kolize Matadora s Denisou... Vážně to vypadalo ošklivě ale nakonec to bylo v pohodě. A taky to odnesly rajtky Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Sponsored content





Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dneska se mi stalo...   Dneska se mi stalo... - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dneska se mi stalo...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokecík pro elitku-
Přejdi na: