Pokecík pro elitku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokecík pro elitku

Pokecík pro čeřenišťskou elitku
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Ahoj přihlášení!

Goto down 
+5
Kamca
Pája
Ája
KlaraMachy
Skippka
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: =)   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySat Mar 03, 2007 9:34 pm

Tak co jak se vám líbil Tašunka?Docela good,že jo? sunny Chtěla bych ho vidět v akco na nějakým jeho koni=) flower
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySat Mar 03, 2007 11:05 pm

No ti jeho koně musí být fakt asi dobrý Surprised
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySat Mar 03, 2007 11:29 pm

Stačí si zaplatit za 4 vstupy po 5tis. A můžeme ho vidět lol! Ale jinak se mi to mooooooooooooooooooc líbilo. Vím co mám dělat se Skippoušem na nějakou dobu dopředu.
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: =)   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySun Mar 04, 2007 3:36 pm

No jo tak dámy šetřit,šetřit a šetřit=)nebo až budem vydělývat tak uspořádáme výjezdní seminář=) flower
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySun Mar 04, 2007 3:46 pm

Merlinka napsal:
A už se ví proč mě Klára chce zavraždit?? Sad

No dobře...abych to nezdržovala, ptž tebe než já uvidim.... Na Ufounovi máš všechny fotky z mých alb na králíkách (jak si je našla?) a asi na polovině jsem na něm já - jak mi to vysvětlíš?

viz. http://staj.ufonek.net/index.php?pg=box&kun=23514&#
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Merlinka
Remonta
Remonta
Merlinka


Poeet p?íspivku : 382
Age : 31
Registration date : 28. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySun Mar 04, 2007 7:01 pm

No a? Dyt ti to tam slusí!!!naala sem je proto~e máa alba nn?bylo jednoduchý ho najít!!promiH jestli te to tak naatvalo!! No
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySun Mar 04, 2007 8:14 pm

Merlinka napsal:
No a? Dyt ti to tam slusí!!!naala sem je proto~e máa alba nn?bylo jednoduchý ho najít!!promiH jestli te to tak naatvalo!! No

Teď jsi vynalezla novou řeč Laughing Moc tomu nerozumim, teda spíš tomu středu.
Snad chápeš, že jsem dost koukala, když zjistim, že foto který já normálně publikuju na ''svých stránkách'' vidim jinde aniž bych ho komu dávala či posílala. Příště třeba houkni - Hele můžu si vzít tyhle fotky co máš támhle a tam... nebo Pošleš mi nějaký fotky? Žádnej drasťák Wink
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Merlinka
Remonta
Remonta
Merlinka


Poeet p?íspivku : 382
Age : 31
Registration date : 28. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyMon Mar 05, 2007 2:17 pm

Promiň blbnw nám klávesnice...
Myslela sem že když je máš na veřejných stránkách a ani se mi to nebloklo při stahování tak že si je můžu vzít...nekradu ti koně ne??
Jestli tě to fakt tak dostalo tak fakt PROMIŇ ale nevim co ti na to jinýho mám říct!!!
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyMon Mar 05, 2007 6:03 pm

Merlinka napsal:
Myslela sem že když je máš na veřejných stránkách a ani se mi to nebloklo při stahování tak že si je můžu vzít...nekradu ti koně ne??
Jestli tě to fakt tak dostalo tak fakt PROMIŇ ale nevim co ti na to jinýho mám říct!!!

No právě, když je publikuju já, tak jen tak si je vzít a publikovat je jinde... to už je krádež;-) Obvzláště když je na jedné z nich i copy! To že si to někdo pojistí a stáhnout přímo nejde to už jiná, dělaj to oficiální weby kde se za to platí nebo když si to nějakej machr umí udělat na svých stránkách. Omluva se přijímá. Příště jen houkni - můžu si je vzít? a bude to Ahoj přihlášení! - Stránka 2 151159
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyMon Mar 05, 2007 6:03 pm

Se mi to namnožilo dvakrát scratch


Naposledy upravil dne Tue Mar 06, 2007 3:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Merlinka
Remonta
Remonta
Merlinka


Poeet p?íspivku : 382
Age : 31
Registration date : 28. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyMon Mar 05, 2007 9:11 pm

Oki!!Příště se tě budu ptát tejden dopředu!! cheers
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyMon Mar 05, 2007 11:00 pm

KlaraMachy napsal:
To že si to někdo pojistí a stáhnout přímo nejde to už jiná, dělaj to oficiální weby kde se za to platí nebo když si to nějakej machr umí udělat na svých stránkách.
Ono je to jednoduchý jak facka, jen to musíš umět, ale na králicích to asi nepůjde. Bloknout... lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: =)   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2007 1:10 pm

zas ejsme mimo...o jakejch králících to mluvíte?
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2007 3:51 pm

Skippka napsal:
Ono je to jednoduchý jak facka, jen to musíš umět, ale na králicích to asi nepůjde. Bloknout... lol!

No vidíš, tak já to neumim Very Happy a nedělá to většina lidí. Na králíkách to nejde mno, tam už to je takto urobený
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2007 3:53 pm

Kamca napsal:
zas ejsme mimo...o jakejch králících to mluvíte?

O serveru www.kralici.cz jsou tam ''podstránky'' konici a jiné (např. potkani, morčata, křečci, psouni...)
Je tam možnost vkládat fotky do alb, jinak jde hlavně o diskuzi;)
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
todilka
Odstávče
Odstávče
todilka


Poeet p?íspivku : 11
Age : 35
Registration date : 25. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2007 10:31 pm

Je tu nějaký moc složitý...vůbec se v tom nevyznám..už asi hodinu hledám možnost jak sem vůbec něco napsat.. Question confused A je mi smutno.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyTue Mar 06, 2007 10:43 pm

todilka napsal:
Je tu nějaký moc složitý...vůbec se v tom nevyznám..už asi hodinu hledám možnost jak sem vůbec něco napsat.. Question confused A je mi smutno.. Sad

Neboj Zuzanko!Za chvíli se tu budeš orientovat jako nic Laughing A nebuď vůbec smutná!To není zdravý Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512
Návrat nahoru Goto down
Skippka
Admin
Admin
Skippka


Poeet p?íspivku : 333
Age : 34
Registration date : 21. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyWed Mar 07, 2007 12:09 am

todilka napsal:
Je tu nějaký moc složitý...vůbec se v tom nevyznám..už asi hodinu hledám možnost jak sem vůbec něco napsat.. Question confused A je mi smutno.. Sad
To zmákneš. Veškerý tlačítka co používáte jsem vám stáhla a nahrála v Češtině. Stačí se jenom přihlásit což jsi už zvládla a pak si to tu prohlídnout a bude to Ahoj přihlášení! - Stránka 2 911522

A pročpak ti je smutno? Snad ne kvůli nám Ahoj přihlášení! - Stránka 2 513101 My tě totiš máme moc rádi! Teda alespoň já jo! Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512
Návrat nahoru Goto down
http://cereniste.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyWed Mar 07, 2007 8:20 pm

To my určitě všichni Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 No a určitě se máme samozřejmě rádi všichni navzájem! Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512
Návrat nahoru Goto down
Kamca
Odstávče
Odstávče
Kamca


Poeet p?íspivku : 45
Registration date : 25. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: =)   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptySat Mar 10, 2007 9:53 pm

vždyt jsme jedna velká rodina Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyThu Mar 15, 2007 4:06 pm

Pája napsal:
Za co proboha??? Jituš, proč tady na mě čumí tžolik tabulek? Připadám si méněcenná, když jim nerozumim. afro

Pájo nejseš sama, já s tim mám taky problémy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Oldovka
Dvouroček
Dvouroček
Oldovka


Poeet p?íspivku : 160
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyThu Mar 15, 2007 4:12 pm

Skippka napsal:
todilka napsal:
Je tu nějaký moc složitý...vůbec se v tom nevyznám..už asi hodinu hledám možnost jak sem vůbec něco napsat.. Question confused A je mi smutno.. Sad
To zmákneš. Veškerý tlačítka co používáte jsem vám stáhla a nahrála v Češtině. Stačí se jenom přihlásit což jsi už zvládla a pak si to tu prohlídnout a bude to Ahoj přihlášení! - Stránka 2 911522

A pročpak ti je smutno? Snad ne kvůli nám Ahoj přihlášení! - Stránka 2 513101 My tě totiš máme moc rádi! Teda alespoň já jo! Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512

Mno jasně že tě máme všickni moc rádi, jsem moc ráda že k týhle naši čeřenišťský rodince taky patřim Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2007 12:28 am

My jsme taková jedna velká šťastná rodinka lol! Ahoj přihlášení! - Stránka 2 244512 Jako v každé jsou u nás hádky,bitky a pak ach to krásné usmiřování.. lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
KlaraMachy
Odstávče
Odstávče
KlaraMachy


Poeet p?íspivku : 337
Age : 36
Registration date : 22. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2007 11:07 am

Tady je ale tech emocionálních výlevů Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://claires.wz.cz
Ája
Sporťák
Sporťák
Ája


Poeet p?íspivku : 469
Age : 32
Registration date : 23. 02. 07

Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 EmptyFri Mar 16, 2007 4:15 pm

KlaraMachy napsal:
Tady je ale tech emocionálních výlevů Very Happy

No to musí být!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ahoj přihlášení!   Ahoj přihlášení! - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ahoj přihlášení!
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokecík pro elitku-
Přejdi na: